úvod  |  kontakt
O nás
Fotogaléria
Naša spoločnosť je firmou rodinného typu s osobným prístupom ku každému potenciálnemu zákazníkovi, preferujeme dialóg s klientom a spoločnú tvorbu návrhu Vášho jedinečného interiéru. Veď spoločne vytvárame niečo, čo Vám má verne slúžiť desaťročia a navyše musí byť príjemné na pohľad a plne funkčné.

Našimi zamestnancami vo výrobe sú len vyučení stolári s pozitívnym prístupom k práci a maximálnou snahou zosúladiť želanie klienta s celkovou logikou a funkčnosťou interiéru. 

Príďte nás pozrieť či už do štúdia v Holíči alebo vzorkovne v Pezinku, ak máte záujem radi Vás prevedieme i našou výrobou.

Naša spoločnosť je zameraná na zákazkovú výrobu interiérového nábytku z DTD materiálov i z masívneho dreva. V predajnom portfóliu nájdete i plávajúce podlahy, drevené schodištia, kancelársky nábytok, vstavané elektrospotrebiče i dizajnové doplnky pre Váš interiér.

Našim prvoradým cieľom je spoločne so zákazníkom vytvoriť podľa jeho želania taký interiér, ktorý bude plne funkčný a za prijateľnú cenu podľa možností klienta.

Nevytvárame umelecké diela vhodné na fotografovanie, tvoríme praktický a dizajnovo zaujímavý nábytok pre skutočné žitie a pohodové bývanie, či už sa jedná o kuchynské linky, obývacie zostavy, nábytok do detských izieb, pracovní či spální alebo zaujímavo riešené a cenovo dostupné schodište, obloženie krbov alebo stropov z masívneho dreva.

Rovnako sa snažíme vychádzať v ústrety organizáciám s nižším rozpočtom na tvorbu interiéru ako sú školy, škôlky, detské domovy a iné sociálne zariadenia.
A nesmieme zabudnúť ani na náročných zákazníkov, pre ktorých vieme vytvoriť veľmi zaujímavý interiér s nádychom luxusu, romantiky alebo pohodový domov v štýle ďalekých exotických krajín.

K perfektne odvedenej poctivej remeselnej práci prispieva i moderný strojový park kompletne zakúpený v januári 2012 od prestížnej rakúskej spoločnosti FELDER, spoločnosti, ktorá už vyše päťdesiat rokov v srdci Tyrolska vyrába stroje na opracovanie dreva.
Vo výrobe používame len materiál a komponenty overených dodávateľov z Európy.

Vážení potenciálni zákazníci, ak sme na našich stránkach na niečo pozabudli alebo nie sú informácie pre Vás dostačujúce, kontaktujte nás telefonicky alebo e mailom, budeme sa snažiť  promptne odpovedať na Vaše otázky.

Ďakujeme za návštevu našich stránok a pevne veríme, že sa uvidíme osobne pri tvorbe práve Vášho vysnívaného domova.
tvorba web stranok
Copyright © CASTOR design s.r.o.   |   Tvorba web stránok
>> viac